Marmara Böcek İlaçlama Hizmetleri

Zararlılarla mücadele ve kontrol yöntemlerinde uzman halk sağlığı ekibiyiz. Etkin ve sağlıklı bir mücadele için halk sağlığında uzman ve tecrübeli, insektisit bilgisi,haşere biyolojisi, uygulama teknikleri, bilğileri yanında güvenilirlik ve garanti aramak gerekir. Bu yeterliliğe de halk sağlığı alanında tecrübesi olan kuruluşumuz sahiptir. Kulanmakta olduğumuz tüm pestisitler halk sağlığı alanında ruhsatlı ve WHO tarafından kabul edilmiş son derece güvenli, etkin, kokusuz lekesiz ürünlerdir.

Marmara Böcek İlaçalama firması olarak vizyonumuz trakyadaki en geniş servis ağına ulaşarak yüzde yüz çözüm odaklı halk sağlığı hizmeti sunmaktır.Bunu başarmak için en iyi hizmeti ve garantiyi vermek hedefimizdir.Takım çalişması, sistemli hizmet,sürekli yenilenen eğitim ve profesyonel uygulamalarımız bize daha da güçlü mücadele programları yaratma fırsatı veriyor.Uygulamalarımızı sürekli yenilenen gelişen teknolojileri takip ederek,WHO,Gıda Kodeksi,HACCP ve sağlık bakanlığı mevzuatlarına uygun olarak kullanmaktayız.

Çorlu da böcek ilaçlama hizmetleri veren firmamız, çerkezköy ve bölgesinde de böcek ilaçlama ekibimizle profesyonel hizmet vermektedir. Tekirdağ böcek ilaçlamada garantili olarak çözümler sunmaktayız. Kısacası uzman ekibimiz ile trakyanın tüm bölgelerine haşere ilaçlama hizmetlerini vermekteyiz. Sıralayacak olursak, Silivri böcek ilaçlama Tekirdağ böcek ilaçlama Çorlu Böcek ilaçlama Ergene Böcek ilaçlama Çerkezköy böcek ilaçlama Saray böcek ilaçlama Lüleburgaz böcek ilaçlama ve diğer bölgelerde ilaçlama hizmetleri vermekteyiz.

Vizyonumuz

Marmara Böcek İlaçalama firması olarak vizyonumuz trakyadaki en geniş servis ağına ulaşarak yüzde yüz çözüm odaklı halk sağlığı hizmeti sunmaktır. Bunu başarmak için en iyi hizmeti ve garantiyi vermek hedefimizdir.

Misyonumuz

Müşterilerimize daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

Hakkımızda

Uygulamalarımızı sürekli yenilenen gelişen teknolojileri takip ederek, WHO, Gıda Kodeksi, HACCP ve sağlık bakanlığı mevzuatlarına uygun olarak kullanmaktayız.


Kalite Politikamız

- Müşteri memnuniyeti

- Kalite sistemi kurma ve verimliliği arttırma

- Ekip ruhu oluşturma ve profesyonel yaklaşım

- En iyi ve doğru ekipmanı kullanmak

- Kurumsal varlığı ve programları geliştirmek.

- Sürekli eğitim ve dünya teknolojisini takip etmek

- Uygulamalarda mevzuat ve sisteme uymak

- Üst düzey kontrol , değerlendirme ve belgeleme

- Çevrecilik, hijyen ve sanitasyona riayet etmek

- Çevre ve halk sağlığı duyarlılığını geliştirmek

- Çözüm odaklı hizmet anlayışı

//www.marmarailaclama.com.tr//wp-content/uploads/2016/03/marmara-ilaclama-kalite.jpg

REFERANSLARIMIZ